niedziela, 31 lipca 2011

Umywalki - nowoczesne i eleganckie

Autorem artykułu jest TomciotomcioW dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne są różnego rodzaju wariacje na temat sprzętów w łazience i aranżacji jej wnętrza. Nie powinno to dziwić, ponieważ przecież każdy chce, aby jego wieczorna kąpiel lub poranny prysznic był przyjemny, a to za sprawą odpowiedniego wystroju.

Coraz częściej decydujemy się na wybór łazienki w stylu modernistycznym, a czasem nawet minimalistycznym, a to za sprawą naprawdę małych łazienek zarówno w mieszkaniach, jak i w domach. Jednakże nawet w dużych pomieszczeniach, tego typu aranżacja doskonale się odnajdzie. Warto więc zadbać o to, aby nasze sanitariaty dobrze się komponowały.

Sami decydujemy o tym, jakie sprzęty i meble będą się znajdować w naszej łazience. O tyle, o ile dylemat może tkwić między wyborem wanny a prysznica, to w przypadku umywalki nie ma wątpliwości. Ona po prostu musi być. Równie konieczna jest toaleta. Wszystkie te sprzęty powinny się razem dobrze komponować, dlatego koniecznie musimy je wystylizować tak, aby reprezentowały sobą ten sam styl. Jest to również istotne w przypadku dodatków, takich jak meble, pojemniki na bieliznę, półki na kosmetyki, lustra i te inne, które sobie wymarzymy w łazience. Warto również zastanowić się nad kolorem łazienki, a ten dobrze jest wybrać zarówno do aranżacji, jak i w zależności od wymiarów łazienki.

Ciekawym rozwiązaniem są nowoczesne umywalki firmy Villeroy&Boch. Niestety cena sprawia, że jest to sprzęt dostępny wyłącznie dla zamożnych i wyjątkowo wymagających, jednak bez wątpienia można stwierdzić, że fantastycznie wyglądają. Świetnie wygląda szklana umywalka z ceramiczną ścianką z syfonem. Doskonale pasuje w łazienkach w stylu minimalistycznym. Zachwyca swoją elegancją, a dodatkowo jest bardzo praktyczna oraz łatwa w utrzymaniu i czyszczeniu.

Tomasz Galicki


---

Artykuł pochodzi z serwisu Publikuj.org, kliknij tutaj aby go zobaczyć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz